Studio Julian Hetzel: Three Times Left is Right

Three Times Left is Right is een project over de dunne grens tussen haat en liefde. In deze nieuwe voorstelling onderzoekt Studio Julian Hetzel de economie van polarisatie. 

De nieuwe rechterflank eigent zich met succes de taal en de revolutionaire houding van de oude linkerzijde toe, terwijl links worstelt met een identiteitscrisis. Het oude sterft, maar het nieuwe kan niet geboren worden. 

Deze voorstelling neemt het publiek mee op een ideologische Möbiusband waarin ideeën en mensen verschuiven—tot het moment waarop drie keer links ineens rechts blijkt te zijn. 

In een tijd van groeiende polarisatie en de opkomst van radicaal-rechtse, nationalistische bewegingen, maakt Studio Julian Hetzel een voorstelling over de uitdaging van samenleven met radicale tegenpolen onder één dak. Een familieportret dat de relatie tussen het populistische rechtse en het progressieve linkse kamp blootlegt. 

"I love to hate you.
I hate to love you."

Wanneer

  • 29 mei 2025
    vanaf 20:30 uur
  • 30 mei 2025
    vanaf 20:30 uur
  • 31 mei 2025
    vanaf 15:00 uur

Adres

Lucasbolwerk 24
3512 EJ Utrecht

Prijs

  • Regulier: €16.00 - €19.00